Wikisage, de vrije encyclopedie van de tweede generatie, is digitaal erfgoed
Wikisage is op 1 na de grootste internet-encyclopedie in het Nederlands. Iedereen kan de hier verzamelde kennis gratis gebruiken, zonder storende advertenties. De Koninklijke Bibliotheek van Nederland heeft Wikisage in 2018 aangemerkt als digitaal erfgoed.
- Wilt u meehelpen om Wikisage te laten groeien? Maak dan een account aan. U bent van harte welkom. Zie: Portaal:Gebruikers.
- Bent u blij met Wikisage, of wilt u juist meer? Dan stellen we een bescheiden donatie om de kosten te bestrijden zeer op prijs. Zie: Portaal:Donaties.
O2 Athletics: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'O2 Athletics is een professioneel atletiekteam. Het team is officieel opgericht in 2018 en staat onder leiding van Sven Ootjes. Het team traint op het sport...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(8 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
O2 Athletics is een professioneel atletiekteam. Het team is | '''O2 Athletics''' is een professioneel atletiekteam. Het team bestond al geruime tijd maar is in [[2018]] bekend komen te staan als O2 Athletics<ref>https://www.uitkijkpost.nl/nieuws/sport/29172/topsportgroep-av-trias-verder-als-o2-athletics Topsportgroep AV Trias verder als O2 Athletics</ref> en staat onder leiding van [[Sven Ootjers]]. Het team traint op het sportcomplex van [[AV Trias]] in [[Heiloo]]. | ||
=== Selectie 2018 === | === Selectie 2018 === | ||
Regel 19: | Regel 19: | ||
| [[Thijs van den Dries]] || 400 m || [[Nienke Madderom]] || 100 m horden | | [[Thijs van den Dries]] || 400 m || [[Nienke Madderom]] || 100 m horden | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[Bjorn Blauwhoff]] || 400 m || [[Esmee De Jong]] || 100 m en 200 m | ||
|- | |||
| [[Stan Nijhuis]] || Hoogspringen || || | |||
|- | |- | ||
| [[Jesper Peterse]] || Meerkamp || || | | [[Jesper Peterse]] || Meerkamp || || | ||
Regel 28: | Regel 30: | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
== Seniorenmedailles == | |||
{|class="wikitable" | |||
|--- | |||
!Toernooi | |||
!Onderdeel | |||
!Plaats | |||
!Medaille | |||
!Atleet | |||
!Prestatie | |||
|--- | |||
|[[Nederlandse kampioenschappen indooratletiek 2015|NK Indoor 2015]] | |||
|[[400 meter|400 m]] | |||
|[[Apeldoorn]] {{NED}} | |||
|style="text-align:center;"|{{zilver}} | |||
|[[Laura de Witte]] | |||
|55,88 s | |||
|--- | |||
|[[Nederlandse kampioenschappen atletiek 2015|NK Baan 2015]] | |||
|[[400 meter|400 m]] | |||
|[[Amsterdam]] {{NED}} | |||
|style="text-align:center;"|{{brons}} | |||
|[[Laura de Witte]] | |||
|53,82 s | |||
|--- | |||
|[[Nederlandse kampioenschappen indooratletiek 2016|NK Indoor 2016]] | |||
|[[400 meter|400 m]] | |||
|[[Apeldoorn]] {{NED}} | |||
|style="text-align:center;"|{{zilver}} | |||
|[[Laura de Witte]] | |||
|53,65 s | |||
|--- | |||
|[[Nederlandse kampioenschappen atletiek 2016|NK Baan 2016]] | |||
|[[400 meter|400 m]] | |||
|[[Utrecht]] {{NED}} | |||
|style="text-align:center;"|{{zilver}} | |||
|[[Laura de Witte]] | |||
|53,47 s | |||
|--- | |||
|[[Nederlandse kampioenschappen atletiek 2016|NK Baan 2016]] | |||
|[[110 meter horden|110 m horden]] | |||
|[[Amsterdam]] {{NED}} | |||
|style="text-align:center;"|{{zilver}} | |||
|[[Job Beintema]] | |||
|14,11 s | |||
|--- | |||
|[[Nederlandse kampioenschappen indooratletiek 2017|NK Indoor 2017]] | |||
|[[60 meter horden|60 m horden]] | |||
|[[Apeldoorn]] {{NED}} | |||
|style="text-align:center;"|{{zilver}} | |||
|[[Job Beintema]] | |||
|7,97 s | |||
|--- | |||
|[[Nederlandse kampioenschappen indooratletiek 2017|NK Indoor 2017]] | |||
|[[400 meter|400 m]] | |||
|[[Apeldoorn]] {{NED}} | |||
|style="text-align:center;"|{{zilver}} | |||
|[[Lisanne de Witte]] | |||
|52,95 s | |||
|--- | |||
|[[Nederlandse kampioenschappen indooratletiek 2017|NK Indoor 2017]] | |||
|[[400 meter|400 m]] | |||
|[[Apeldoorn]] {{NED}} | |||
|style="text-align:center;"|{{zilver}} | |||
|[[Laura de Witte]] | |||
|53,65 s | |||
|--- | |||
|[[Nederlandse kampioenschappen atletiek 2017|NK Baan 2017]] | |||
|[[400 meter|400 m]] | |||
|[[Utrecht]] {{NED}} | |||
|style="text-align:center;"|{{goud}} | |||
|[[Lisanne de Witte]] | |||
|52,12 s | |||
|--- | |||
|[[Nederlandse kampioenschappen atletiek 2017|NK Baan 2017]] | |||
|[[400 meter|400 m]] | |||
|[[Utrecht]] {{NED}} | |||
|style="text-align:center;"|{{brons}} | |||
|[[Bjorn Blauwhof]] | |||
|46,53 s | |||
|--- | |||
|EK U23 2017 | |||
|[[400 meter|400 m]] | |||
|[[Bydgoszcz]] {{POL}} | |||
|style="text-align:center;"|{{brons}} | |||
|[[Laura de Witte]] | |||
|52,51 s | |||
|--- | |||
|[[Nederlandse kampioenschappen indooratletiek 2018|NK Indoor 2018]] | |||
|[[400 meter|400 m]] | |||
|[[Apeldoorn]] {{NED}} | |||
|style="text-align:center;"|{{brons}} | |||
|[[Laura de Witte]] | |||
|53,63 s | |||
|--- | |||
|[[Nederlandse kampioenschappen indooratletiek 2018|NK Indoor 2018]] | |||
|[[60 meter|60 m]] | |||
|[[Apeldoorn]] {{NED}} | |||
|style="text-align:center;"|{{zilver}} | |||
|[[Dave Wesselink]] | |||
|8,10 s | |||
|--- | |||
|[[Nederlandse kampioenschappen atletiek 2018|NK Baan 2018]] | |||
|[[400 meter|400 m]] | |||
|[[Utrecht]] {{NED}} | |||
|style="text-align:center;"|{{zilver}} | |||
|[[Lisanne de Witte]] | |||
|52,22 s | |||
|--- | |||
|[[Nederlandse kampioenschappen atletiek 2016|NK Baan 2018]] | |||
|[[400 meter|400 m]] | |||
|[[Utrecht]] {{NED}} | |||
|style="text-align:center;"|{{brons}} | |||
|[[Laura de Witte]] | |||
|52,90 s | |||
|--- | |||
|[[Nederlandse kampioenschappen atletiek 2018|NK Baan 2018]] | |||
|[[110 meter horden|110 m horden]] | |||
|[[Utrecht]] {{NED}} | |||
|style="text-align:center;"|{{brons}} | |||
|[[Job Beintema]] | |||
|14,18 s | |||
|--- | |||
|[[Nederlandse studenten kampioenschappen atletiek 2018|NSK Baan 2018]] | |||
|[[400 meter|400 m]] | |||
|[[Eindhoven]] {{NED}} | |||
|style="text-align:center;"|{{zilver}} | |||
|[[Owen Westerhout]] | |||
|49,91 s | |||
|--- | |||
|[[Europese kampioenschappen atletiek 2018|EK 2018]] | |||
|[[400 meter|400 m]] | |||
|[[Berlijn]] {{GER}} | |||
|style="text-align:center;"|{{brons}} | |||
|[[Lisanne de Witte]] | |||
|50,77 s '''NR''' | |||
|--- | |||
|[[Nederlandse studenten kampioenschappen teamatletiek 2018|NSK Teams 2018]] | |||
|300 m | |||
|[[Utrecht]] {{NED}} | |||
|style="text-align:center;"|{{goud}} | |||
|[[Owen Westerhout]] | |||
|35,99 s | |||
|--- | |||
|[[Nederlandse kampioenschappen indooratletiek 2019|NK Indoor 2019]] | |||
|[[200 meter|200 m]] | |||
|[[Apeldoorn]] {{NED}} | |||
|style="text-align:center;"|{{goud}} | |||
|[[Lisanne de Witte]] | |||
|23,67 s | |||
|--- | |||
|[[Nederlandse kampioenschappen indooratletiek 2019|NK Indoor 2019]] | |||
|[[60 meter horden|60 m h]] | |||
|[[Apeldoorn]] {{NED}} | |||
|style="text-align:center;"|{{zilver}} | |||
|[[Job Beintema]] | |||
|7,96 s | |||
|--- | |||
|[[Nederlandse studenten kampioenschappen indoor 2019|NSK Indoor 2019]] | |||
|[[400 meter|400 m]] | |||
|[[Apeldoorn]] {{NED}} | |||
|style="text-align:center;"|{{goud}} | |||
|[[Owen Westerhout]] | |||
|49,45 s | |||
|--- | |||
|[[Europese kampioenschappen indooratletiek 2019|EK Indoor 2019]] | |||
|[[400 meter|400 m]] | |||
|[[Glasgow]] {{GBR}} | |||
|style="text-align:center;"|{{brons}} | |||
|[[Lisanne de Witte]] | |||
|52,34 | |||
|--- | |||
|} | |||
{{References}} | |||
[[Categorie:Nederlandse atletiekclub]] |
Huidige versie van 25 mrt 2019 om 13:23
O2 Athletics is een professioneel atletiekteam. Het team bestond al geruime tijd maar is in 2018 bekend komen te staan als O2 Athletics[1] en staat onder leiding van Sven Ootjers. Het team traint op het sportcomplex van AV Trias in Heiloo.
Selectie 2018
Mannen | Vrouwen | ||
---|---|---|---|
Naam | Specialisatie | Naam | Specialisatie |
Job Beintema | 110 m horden | Lisanne de Witte | 400 m |
Dave Wesselink | 110 m horden | Laura de Witte | 400 m |
Jay Beelen | 110 m horden | Maureen Ellsworth | 400 m |
Owen Westerhout | 400 m | Sarah Dekker | 100 m en 200 m |
Thijs van den Dries | 400 m | Nienke Madderom | 100 m horden |
Bjorn Blauwhoff | 400 m | Esmee De Jong | 100 m en 200 m |
Stan Nijhuis | Hoogspringen | ||
Jesper Peterse | Meerkamp | ||
Casper Peterse | Meerkamp | ||
Timme Koster | 110 m horden |
Seniorenmedailles
- º https://www.uitkijkpost.nl/nieuws/sport/29172/topsportgroep-av-trias-verder-als-o2-athletics Topsportgroep AV Trias verder als O2 Athletics