Wikisage, de vrije encyclopedie van de tweede generatie, is digitaal erfgoed
Wikisage is op 1 na de grootste internet-encyclopedie in het Nederlands. Iedereen kan de hier verzamelde kennis gratis gebruiken, zonder storende advertenties. De Koninklijke Bibliotheek van Nederland heeft Wikisage in 2018 aangemerkt als digitaal erfgoed.
- Wilt u meehelpen om Wikisage te laten groeien? Maak dan een account aan. U bent van harte welkom. Zie: Portaal:Gebruikers.
- Bent u blij met Wikisage, of wilt u juist meer? Dan stellen we een bescheiden donatie om de kosten te bestrijden zeer op prijs. Zie: Portaal:Donaties.
Goede tijden, slechte tijden (seizoen 29): verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Regel 63: | Regel 63: | ||
| [[Tim Immers]] || [[Mark de Moor]] || 5846–heden | | [[Tim Immers]] || [[Mark de Moor]] || 5846–heden | ||
|- | |- | ||
| [[Lidewij Mahler]] || [[Marieke Vollaards|Marieke de Moor]] || | | [[Lidewij Mahler]] || [[Marieke Vollaards|Marieke de Moor]] || 5846–5940 | ||
|} | |} | ||
Regel 88: | Regel 88: | ||
|- | |- | ||
| [[Cecilia Adorée]] || [[Tiffy Koster]] || 5928–heden | | [[Cecilia Adorée]] || [[Tiffy Koster]] || 5928–heden | ||
|- | |||
| [[Bertrie Wierenga]] || [[Shanti Vening]] || 5937–heden | |||
|} | |} | ||
Regel 107: | Regel 109: | ||
| [[Joke Bruijs]] || Maria de Jong || 5904–5920 | | [[Joke Bruijs]] || Maria de Jong || 5904–5920 | ||
|- | |- | ||
| [[Bartho Braat]] || [[Jef Alberts]] || | | [[Bartho Braat]] || [[Jef Alberts]] || 5913–5932 | ||
|- | |||
| [[Michael de Roos]] || Alex de Boer || 5939–heden | |||
|- | |||
| [[Bas Keijzer]] || Jos Uylenburg || 5939–heden | |||
|} | |} | ||
Versie van 7 jan 2019 23:15
Goede tijden, slechte tijden seizoen 29 | ||||||
Naam | Goede tijden, slechte tijden | |||||
Land van oorsprong | Nederland | |||||
Zender | RTL 4 | |||||
Start | 3 september 2018 | |||||
Einde | 5 juli 2019 | |||||
Aantal afleveringen | 220 | |||||
Seizoenchronologie | ||||||
|
Het negenentwintigste seizoen van Goede tijden, slechte tijden begint op maandag 3 september 2018.
Rolverdeling
Aanvang
Het negenentwintigste seizoen gaat 220 afleveringen (aflevering 5846-6065)
Acteur | Personage | Afleveringen |
---|---|---|
Jette van der Meij | Laura Selmhorst | 5846–heden |
Caroline De Bruijn | Janine Elschot | 5846–heden |
Erik de Vogel | Ludo Sanders | 5846–heden |
Inge Schrama | Sjors Langeveld | (Onderbreking i.v.m. Pauze) |
Everon Jackson Hooi | Bing Mauricius | 5846–heden |
Marly van der Velden | Nina Sanders | 5846–heden |
Ruud Feltkamp | Noud Alberts | 5846–5899 |
Ferry Doedens | Lucas Sanders | 5846–5914, 5931–heden (Tijdelijke onderbreking) |
Joep Sertons | Anton Bouwhuis | 5846–heden |
Dilan Yurdakul | Aysen Baydar | 5846–heden |
Babette van Veen | Linda Dekker | 5846–heden |
Ferri Somogyi | Rik de Jong | 5846–5864, 5874, 5894–heden (Onderbreking i.v.m. Vaderschap) |
Britt Scholte | Kimberly Sanders | 5846–heden |
Alkan Coklu | Amir Nazar | 5846–heden |
Anouk Maas | Zoë Xander | 5846–heden |
Max Willems | Quintis 'Q' Bouwhuis (nr. 1) | 5846–5903 |
Tim Immers | Mark de Moor | 5846–heden |
Lidewij Mahler | Marieke de Moor | 5846–5940 |
Nieuwe rollen
Acteur | Personage | Afleveringen |
---|---|---|
Floris Bosma | Rover Dekker | 5846–heden |
Dorian Bindels | Daan Stern | 5846–heden |
Joey Ferre | Carlos Ramirez | 5846–5876 |
Roel Dirven | Flo Wagenaar | 5848–5898 (Tijdelijke onderbreking) |
Faye Bezemer | Lana Langeveld | 5859–5863, 5893, 5928–heden |
Stephanie van Eer | JoJo Abrams | 5881–heden |
Giovanni Kemper | Quintis 'Q' Bouwhuis (nr. 2) | 5907–heden |
Cecilia Adorée | Tiffy Koster | 5928–heden |
Bertrie Wierenga | Shanti Vening | 5937–heden |
Gastrollen
Acteur | Personage | Afleveringen |
---|---|---|
Melissa Drost | Sjors Langeveld (nr. 2) | 5846–heden |
Jules Croiset | Eduard Stern | 5846–5920 |
Rutger Remkes | Richard Klinker | 5886–5895 |
Lone van Roosendaal | Billy de Palma | 5892–5915 |
Joke Bruijs | Maria de Jong | 5904–5920 |
Bartho Braat | Jef Alberts | 5913–5932 |
Michael de Roos | Alex de Boer | 5939–heden |
Bas Keijzer | Jos Uylenburg | 5939–heden |