Wikisage, de vrije encyclopedie van de tweede generatie, is digitaal erfgoed
Wikisage is op 1 na de grootste internet-encyclopedie in het Nederlands. Iedereen kan de hier verzamelde kennis gratis gebruiken, zonder storende advertenties. De Koninklijke Bibliotheek van Nederland heeft Wikisage in 2018 aangemerkt als digitaal erfgoed.
- Wilt u meehelpen om Wikisage te laten groeien? Maak dan een account aan. U bent van harte welkom. Zie: Portaal:Gebruikers.
- Bent u blij met Wikisage, of wilt u juist meer? Dan stellen we een bescheiden donatie om de kosten te bestrijden zeer op prijs. Zie: Portaal:Donaties.
Directie der HTM: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Regel 5: | Regel 5: | ||
==Directieleden der Haagsche Tramweg-Maatschappij== | ==Directieleden der Haagsche Tramweg-Maatschappij== | ||
{|{{prettytable}} | |||
!periode||naam||data | |||
|- | |||
|1-9-1900 - 1-3-1909 || G.J. van Stipriaan Luïscius || *) - ? †) 4-1922 [[Den Haag]] | |||
|- | |||
|1-3-1904 - a.i.-1912 (IAD) || ir. E.F. Suringar w.e.i. || ? | |||
|- | |||
|1-3-1909 - 1-7-1915 ||H.A.J. van Stipriaan Luïscius (jr) || ? | |||
|- | |||
|1-7-1915 - 1-7-1928 ||A.W.E. Weijerman (RvB) || *) ? †) 19-2-1957 [[Den Haag]] | |||
|- | |||
|1-8-1917 - 1-1-1927 - 1-7-1945 ||ir. P.M. Montijn w.i. || *) ? | |||
|- | |||
|1-7-1930 - 1-8-1945 (1957) || ir.drs. B.B.C. Felix c.i. || *) ? †) 7-2-1957 | |||
|- | |||
|1-1-1947 - 1-3-1957 - 1-8-1964 ||ir. A.C. Pijl e.i. || *) 1901 [[Avereest]] †) 1979 | |||
|- | |||
|1-8-1949 - 1-8-1957 ||ir. A.W. Siewertsz van Reesema c.i. || *) 2-10 1916 †) | |||
|- | |||
|1-1-1965 - 1-3-1967 ||prof.ir. B. van Bilderbeek c.i. ||*) 27-10-1910 †) 1992 | |||
|- | |||
|1956 - 1-4-1965 - 1-3-1967 - 1-5-1989 ||ir. J.K. Diekhuis w.i. ||*) 30-01-1928 | |||
|- | |||
|1958 - 1-7-1967 - 12-1992 ||ir. J.B. den Ouden c.i. || *) 18-12-1931 †) 1-7-2007 | |||
|- | |||
|1-5-1965 - (~ 1994) ||ir. S.M.C. Louwerse e.i. (TM+EI & Infra) || *) 5-2-1935 | |||
|- | |||
|1-6-1973 - a.i.-1998 ||ir. L.H. Haring v.i. || *) 10-3-1947 (Onderzoeksraad) | |||
|- | |||
- | |1-1-1980 - 1-1-1999 ||drs. J.K.E. Dwarshuis || *) 1936 - †) 7-3-2008 | ||
|- | |||
|1-6-1989 - a.i.-1994 ||ing. C.J. de Graaff || *) 1947 (thans: RET) | |||
|- | |||
! colspan=3| <small> </small> | |||
|- | |||
|1-10-1992 ||ir. G.A. Kaper c.i. || *) 10-3-1947 [[Koog aan de Zaan]] | |||
|} | |||
[[Categorie:Tram]] | [[Categorie:Tram]] |
Versie van 7 sep 2008 21:25
- << Voorlopige Lijst >> initiatief: ir. C. Soetens (1800-1865)
(titel) |
---|
(inhoud) |
Directieleden der Haagsche Tramweg-Maatschappij
periode | naam | data |
---|---|---|
1-9-1900 - 1-3-1909 | G.J. van Stipriaan Luïscius | *) - ? †) 4-1922 Den Haag |
1-3-1904 - a.i.-1912 (IAD) | ir. E.F. Suringar w.e.i. | ? |
1-3-1909 - 1-7-1915 | H.A.J. van Stipriaan Luïscius (jr) | ? |
1-7-1915 - 1-7-1928 | A.W.E. Weijerman (RvB) | *) ? †) 19-2-1957 Den Haag |
1-8-1917 - 1-1-1927 - 1-7-1945 | ir. P.M. Montijn w.i. | *) ? |
1-7-1930 - 1-8-1945 (1957) | ir.drs. B.B.C. Felix c.i. | *) ? †) 7-2-1957 |
1-1-1947 - 1-3-1957 - 1-8-1964 | ir. A.C. Pijl e.i. | *) 1901 Avereest †) 1979 |
1-8-1949 - 1-8-1957 | ir. A.W. Siewertsz van Reesema c.i. | *) 2-10 1916 †) |
1-1-1965 - 1-3-1967 | prof.ir. B. van Bilderbeek c.i. | *) 27-10-1910 †) 1992 |
1956 - 1-4-1965 - 1-3-1967 - 1-5-1989 | ir. J.K. Diekhuis w.i. | *) 30-01-1928 |
1958 - 1-7-1967 - 12-1992 | ir. J.B. den Ouden c.i. | *) 18-12-1931 †) 1-7-2007 |
1-5-1965 - (~ 1994) | ir. S.M.C. Louwerse e.i. (TM+EI & Infra) | *) 5-2-1935 |
1-6-1973 - a.i.-1998 | ir. L.H. Haring v.i. | *) 10-3-1947 (Onderzoeksraad) |
1-1-1980 - 1-1-1999 | drs. J.K.E. Dwarshuis | *) 1936 - †) 7-3-2008 |
1-6-1989 - a.i.-1994 | ing. C.J. de Graaff | *) 1947 (thans: RET) |
1-10-1992 | ir. G.A. Kaper c.i. | *) 10-3-1947 Koog aan de Zaan |